Vložit firmu zdarma

chovatelské stanice

Marie Zachová 75 %

Lhotka 1, Lhotka, 59101

Zaměřujeme se na chov drůbeže a prasat. Naše firma Vám nabízí kompletní služby v našem oboru působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků.

776 733 534

Národní hřebčín Kladruby nad Labem 75 %

Kladruby nad Labem, Kladruby nad Labem, 53314

Národní hřebčín nabízí množství služeb spojených s koňmi. Můžete si objednat vyjížďku kočárem taženým dvojspřežím či čtyřspřežím, absolvovat výcvik jízdy na koni, nechat si předvést koně na ruce s komentářem průvodce nebo si domluvit předvedení jednoho či dvou koní pod sedlem s hudbou.

www.nhkladruby.cz 466 933 832

Výrobně-obchodní družstvo se sídlem v Kámeně 75 %

90, Kámen - Kámen, 39413

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši společnost.

www.vodkamen.cz/ Ing. Houček Josef

Miroslava Marcišinová 75 %

Heleny Malířové 164/11, Brno - Lesná, 63800

Široká nabídka našich služeb v oblasti výcviku psů zaujme snad každého zodpovědného majitele psa. Pohodlné ubytování čtyřnohého miláčka v našem psím hotelu v kolektivu psích kamarádů lze doplnit zdokonalovacím výcvikem. Pokud máte problém s místem pro Vaši březí fenu a její malé pokolení, obraťte se na nás, poskytneme Vaší fence a štěňátkům útočiště.

www.servispropsy.cz 603 931 550